Školení

Vážení zákazníci,

Školení probíhají převážně v zimním období, v případě blížícího se školení Vás zde budeme s předstihem informovat.

Prezentace

SIKA + WELDPLAST

Vážení zákazníci, ve spolupráci se společnostmi SIKA a WELDPLAST jsme si pro Vás připravili prezentační den zaměřený na hydroizolační fólie a vše kolem nich. Tato prezentace se bude konat 30.5.2017 na naší centrále v Brně a to v čase od 7:30 do 11:00. Na místě bude pro Vás nachystáno také občerstvení. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

ŠKOLENÍ

SATJAM - 2018

Společnost Satjam si pro Vás jako každý rok připravila certifikační školení. Tato školení budou probíhat v Olomouci a v Dehtářích u Pelhřimova. Informace o jednotlivých školeních a jak se na ně přihlásit naleznete zde - školení Čechy - Dechtáře / školení Čechy - Plzeň / školení Morava.

Tondach - Menší lokální školení zaměřené na teorii spojenou s praxí

V rámci rozšiřování a zkvalitňování nabídky svých služeb nabízí společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. (dále WCP) menší odborná školení pro stavební firmy a menší  živnostníky.

Cílem těchto školení je kompletní proškolení stavebních firem na vybrané téma, předání jim know-how stavebního systému Porotherm,  využití kontaktu se zkušenými stavebními techniky společnosti WCP a dále pak přenesení do praxe jejich bohatých zkušeností. Více informací

Cembrit

Společnost Cembrit nabízí autorizace a školení pro pokrývače a stavební firmy.

Školení probíhají v Berouně. Termín autorizace rádi přizpůsobíme podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků.

Více informací

VELUX

Vážení zákazníci, pro rok 2017 si opět můžete vybrat ze široké nabídky školení, které společnost Velux svým zákazníkům nabízí. Kompletní nabídku všech montážních i obchodních školení včetně přihlašovacích formulářů naleznete zde. V případě zájmu si můžete stáhnout Brožuru školení 2018.

Fakro

Vážení zákazníci, v případě zájmu o produktové nebo montážní školení produktů společnosti FAKRO, neváhejte a obraťte se na jednoho z jejich oblastních zástupců pro více informacích. Školení Fakro

Roto

Vážení zákazníci, pokud máte zájem o zdokonalení se ve znalosti sortimentu a montáži produktů společnosti ROTO, potom máte tuto možnost na některém z nabízených školení. Detailní informace o školeních včetně přihlášek naleznete zde.

Puren

Pokud máte zájem o školení a získání certifikátu kontaktujte nás na tomto odkazu

Bramac

Vážení zákazníci, v případě zájmu o některé z odborných školení pořádaných společností Bramac v jejich školícím středisku ve výrobním závodě Chrudim, neváhejte a vybírejte přímo na stránkách výrobce. Odkaz do sekce školení společnosti Bramac naleznete zde.

Rheinzink

Praktické školení pro klempíře - možnost profesního růstu

Náplní školení RHEINZINK je klempířská práce od základů techniky krytí na drážku až po speciální systémy a detaily. Využijte možnost zvýšení Vaší kvalifikace! Chladné období roku je nejlepším časem pro školení klempířů a řemeslníků. Využijte zimu efektivně a vzdělávejte se. Vyberte si oblíbené klasické semináře nebo požádejte o individuální program školení klempířů na míru Vašim potřebám, přímo ve Vaší dílně.

Seminář A: Technika krytí na drážku - základy Seminář B: Technika krytí na drážku - nástavbový seminář

URSA

Semináře a školeníURSA je pro naše partnery synonymem spolehlivého materiálu s dlouhodobě stabilní kvalitou. Neméně důležitá je i neustálá komunikace s obchodními partnery a s širokou odbornou veřejností.

Naším cílem není jen prodávat materiál, ale také přispět k tomu, aby byl materiál ve stavební konstrukci správně zabudován a plnil tak spolehlivě svou funkci.

Pro naše partnery i odbornou veřejnost pořádáme prezentace a školení, kde se snažíme předat veškeré naše zkušenosti, upozorňovat na časté chyby v zateplování, informovat o novinkách atd.

V případě, že máte zájem o individuální přednášku či školení, neváhejte nás kontaktovat na tech.poradce@ursa.com nebo na bezplatné lince 800 288 888, PO-PÁ,  v době 8:00 - 17:00.

Termíny, pokud jsou vypsané, naleznete na tomto odkazu