Plechy

Plechy

PLECHY

Nejen pro vaši klempířskou práci u nás seženete plechy mnoha renomovaných značek z rozličných materiálů jako jsou pozink, měď, titanzinek, hliník, nerez, olovo, lakované plechy a viplanyl. Vybírat můžete z různých tlouštěk a rozměrů materiálů.

Pozinkované - Nejzákladnější úprava ocelového plechu s nutností nátěru jednou za 5-10 let dle prostředí.

Titanzinkové - Tento materiál je slitina zinku s příměsí 0,3% titanu. Používá se často na falcované plechové krytiny a jeho výhodou je dlouhá životnost a bezúdržbovost díky patině získané oxidací přirozenou cestou. Kromě lesklé úpravy jsou na výběr také předzvětralé nebo barevné varianty titanzinku.

Měděné - Materiál s vyšší pořizovací cenou, za kterou ale dostanete materiál s nejvyšší životností a o který se nebudete muset již starat.

Hliníkové - Hliník vyniká svojí měkkostí a výbornou odolností proti korozi. K dostání v přírodním nebo barevném provedení.

Nerezové - Plech s lesklou nebo matnou úpravou vhodný pro použití na vložky do komínů nebo na výrobu ochranných klobouků na komíny.

Lakované - Pozinkované a hliníkové plechy s vrstvou polyesteru o síle 25 - 50 µm. Tyto plechy se dodávají v různých barevných variantách a povrchových úpravách ( lesk, mat, emboss )

Viplanyl - plechy s vrstvou PVC, na které se horkovzdušnou pistolí vaří PVC fólie. Z těchto plechů se vyrábí nejčastěji klempířské lemování ke střechám z PVC hydroizolační fólie.

Všechny tyto plechy je možno zakoupit v tabulích nebo si je nechat nastříhat na míru ze svitků ( neplatí pro Viplanyl )

 
 

Potřebujete poradit s výběrem?

Máte dotaz k nabízeným produktům?
 
Vyberte si nejbližší pobočku a kontaktujte nás.