RHEINZINKRheinzink logo

Rheinzink

Značkový titanzinek pro střechy, fasádní systémy, odvodňovací systémy a klempířské prvky vyniká kvalitou, dlouhou životností a bezúdržbovostí. Střešní krytina z titanzinku je nehořlavá, chrání proti úderu blesku a elektrickému smogu. Předností materiálu je ohleduplnost k životnímu prostředí a ekologické charakteristiky podporující trvale udržitelnou výstavbu.Všechny titanzinkové produkty RHEINZINK odpovídají vysokým požadavkům podle normy EN 988, stejně jako kritériím QUALITY ZINC TÜV Rheinland.

Produkty

Střešní systémy

Kreativní zpracování střechy umožní dvojitá nebo úhlová stojatá drážka, Klick-lišta, velkoformátové a maloformátové šablony, stupňovitá střecha QUICK-STEP. Plechová střecha z titanzinku je bezúdržbová, funkční a poskytuje objektu bezpečnou a spolehlivou ochranu.

Fasádní systémy

Široký výrobní program fasádních systémů zahrnuje jak tradiční drážkové systémy z titanzinku, tak i moderní systémy panelů, profilů a kazet. Podle zvoleného systému umožní titanzinek zajímavé optické členění fasády nebo naopak její estetické sjednocení u členitého objektu.

Odvodnění

Kompletní systém odvodnění má přes 500 prvků s bezvadným lícováním. Nabízí jistotu do detailu propracovaného a precizně na sebe navazujícího sortimentu od jednoho výrobce. K dispozici jsou rozmanité tvary a individuální možnosti aplikace. Žlaby, okapy a svody z titanzinku RHEINZINK - funkční a estetické řešení pro několik generací.

Doplňky a architektonické detaily

Okraje střech, krycí lišty, oplechování atik, říms a parapetů, opláštění komínů, štítů, střešních vikýřů či balkonů. Vhodně zvolené funkční detaily zvýrazní celkový estetický vzhled stavby a zároveň prodlouží životnost objektu.

Rheinzink

 

 

Máte zájem o toto zboží?

Pro tyto a další produkty výrobce vyplňte prosím nezávaznou poptávku.

Vyberte si prosím naši pobočku, na kterou bude odeslána poptávka
 
 
 
 

Potřebujete poradit s výběrem?

Máte dotaz k nabízeným produktům?
 
Vyberte si nejbližší pobočku a kontaktujte nás.