Bramac – Plechové krytiny BMI Aerodek

BMI Aerodek

Plechové šablony BMI Aerodek se vyrábí v koncernu BMI Group a BRAMAC je jejich oficiálním distributorem pro Českou republiku. Koncepce vysoce kvalitní plechové střešní krytiny v kombinaci s technickou podporou, know-how a servisem pro zákazníky jsou zcela bezkonkurenční. Střešní systém BMI Aerodek zahrnuje širokou nabídku plechových šablon, barev a příslušenství.

Vlastnosti a výhody

VYSOKÁ KVALITA MATERIÁLU A POVRCHOVÉ ÚPRAVY

 • odolnost, trvanlivost a životnost materiálu
 • ocelové jádro zajišťuje šablonám pevnost a stabilitu
 • zinkovo-hořčíkový povlak ZM 250g/m² redukuje náchylnost ke korozi
 • nízké náklady na údržbu

UNIVERZÁLNOST

 • pro novostavby i pro rekonstrukce
 • kompletní sortiment střešních doplňků
 • vhodné řešení pro každý detail střechy

ODOLNOST PROTI POVĚTRNOSTNÍM VLIVŮM

 • extrémní odolnost proti povětrnostním vlivům (déšť, vítr, sníh, krupobití)
 • test odolnosti proti sání větru až do 160 km/h, testování při dešťových srážkách až 200 mm/h
 • testování při rovnoměrném zatížení sněhem do 21 kN/m²

POUŽITÍ PŘI NÍZKÉM SKLONU

 • díky důmyslnému překrytí střešních šablon

NÍZKÁ HMOTNOST

 • hmotnost krytiny na metr čtvereční je již od 4,5 kg u BMI Aerodek Unique PLUS
 • přes svou nízkou hmotnost je krytina pevná a odolná
 • snadná manipulace

OCHRANA PŘED HLUKEM

 • lepších akustických vlastností dosaženo nalepením bitumenového magnetického pásu s povrchovou úpravou Antiblock ze spodní strany šablony - varianta PLUS S

RYCHLÁ INSTALACE STŘEŠNÍCH ŠABLON

 • díky velkému formátu (cca 2,15 ks/m²) a rychlé fixaci je pokrýváni několikrát rychlejší než pro běžné krytiny

 

Produkty

BMI Aerodek Tradition PLUS

Plechová střešní krytina BMI Aerodek Tradition PLUS zahrnuje pozinkované plechové šablony s nástřikem z polyuretanu, akrylu a přírodního kamenného granulátu se vzhledem tradičních pálených nebo betonových tašek. Atraktivní povrchová úprava z kamenného granulátu je vhodná pro všechny typy střech od sklonu 12° až po svislou plochu. Šablony jsou k dispozici ve dvou barevných odstínech.

Lehký střešní systém montovaný na sucho dotváří rozsáhlý výběr střešního příslušenství. Každá šablona má zahnutý přední okraj dolů a zadní okraj nahoru. Takto řešený profil umožňuje značné přeložení jednotlivých šablon přes sebe a tím i vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům.

 

Plechová střešní krytina BMI Aerodek Tradition PLUS se vyrábí ve velkém formátu, který umožňuje rychlejší montáž s menším počtem kotvicích prostředků oproti jiným skládaným plechovým krytinám.

Plechové šablony BMI Aerodek Tradition PLUS zajistí trvanlivou a nízko údržbovou střechu odolnou vůči povětrnostním vlivům, ideální pro novostavby i rekonstrukce.

 

BMI Aerodek Robust PLUS

Plechová střešní krytina BMI Aerodek Robust PLUS zahrnuje pozinkované plechové šablony s nástřikem z polyuretanu, akrylu a přírodního kamenného granulátu se vzhledem tradičních pálených nebo betonových tašek. Atraktivní povrchová úprava z kamenného granulátu je vhodná pro všechny typy střech od sklonu 15° až po svislou plochu. Šablony jsou k dispozici ve dvou barevných odstínech.

Lehký střešní systém montovaný na sucho dotváří rozsáhlý výběr střešního příslušenství. Každá šablona má zahnutý přední okraj dolů a zadní okraj nahoru. Takto řešený profil umožňuje značné přeložení jednotlivých šablon přes sebe a tím i vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Plechová střešní krytina BMI Aerodek Robust PLUS se vyrábí ve velkém formátu, který umožňuje rychlejší montáž s menším počtem kotvicích prostředků oproti jiným skládaným plechovým krytinám.

Plechové šablony BMI Aerodek zajistí trvanlivou a nízko údržbovou střechu odolnou vůči povětrnostním vlivům, ideální pro novostavby i rekonstrukce.

 

BMI Aerodek Unique PLUS

Produkty BMI Aerodek Unique PLUS  jsou vyráběny unikátním čtyřstupňovým výrobním procesem, zatímco obvykle se používají pouze dvě fáze. Každá šablona je vyčištěna, vysušena, nalakována a vytvrzena. Na horní povrch je aplikována prášková barva (powder coating).

Varianta BMI Aerodek Unique PLUS S je vyráběna inovativní technologií pro tlumení hluku. Vyšší úroveň zvukotěsnosti bylo dosaženo nalepením bitumenového magnetického pásu s povrchovou úpravou Antiblock ze spodní strany šablony.

Stylové šablony BMI Aerodek Unique PLUS jsou dodávány v matné či vysoce lesklé povrchové úpravě. Tyto plechové šablony jsou pevné, ale lehké, s mimořádnou odolností vůči povětrnostním vlivům, trvanlivostí a stálobarevností a jsou vhodné pro střechy se sklonem od 12° až po svislé plochy.

Hmotnost jedné šablony BMI Aerodek Unique PLUS činí pouhých 4,5 kg/m². BMI Aerodek Unique PLUS si zachovává vzhled a šarm skládané krytiny i přesto, že se jedná o plechové šablony.

 

Šablona BMI Aerodek Unique PLUS P

s vysoce lesklou povrchovou úpravou

Vysoce lesklý povrch stylově napodobuje vzhled a texturu pálených tašek. Na dotek vyvolává pocit glazované pálené krytiny.

Šablona BMI Aerodek Unique PLUS P s matnou povrchovou úpravou
Jemně matný povrch stylově napodobuje vzhled a texturu pálených tašek s povrchovou úpravou engoby. A pocit engobované pálené krytiny vyvolává i na dotek.

 

 s matnou povrchovou úpravou

 

BMI Aerodek Quadro PLUS

Moderní a estetické šablony BMI Aerodek Quadro PLUS jsou dodávány v matné povrchové úpravě, včetně inovativní technologie pro tlumení hluku – s označením S. Produkty BMI Aerodek Quadro PLUS jsou vyráběny unikátním čtyřstupňovým výrobním procesem, zatímco obvykle se používají jen dvě fáze. Každá šablona je vyčištěna, vysušena, nalakována a vypálena.

Na horní povrch je aplikována prášková barva (powder coating) oproti tradičnímu kamennému granulátu. Vyrábí se v matných barvách, které zvýrazňují dokonalý tvar šablony BMI Aerodek Quadro PLUS a podtrhují tak jejich luxusní vzhled.

 

A stejně jako je tomu u všech plechových šablon, které nabízíme, i šablony BMI Aerodek Quadro PLUS jsou lehké, ale extra pevné. Vyznačují se s vysokou trvanlivostí, stálobarevností a mimořádnou odolností vůči povětrnostním vlivům. Šablony jsou vhodné pro střechy se sklonem od 15° až po svislé plochy.

Hmotnost jedné šablony BMI Aerodek Quadro PLUS činí pouhých 4,5 kg/m2. BMI Aerodek Quadro si zachovává vzhled a šarm skládané krytiny i přesto, že se jedná o plechové šablony.

 

 

 

Máte zájem o toto zboží?

Pro tyto a další produkty výrobce vyplňte prosím nezávaznou poptávku.

Vyberte si prosím naši pobočku, na kterou bude odeslána poptávka
 
 
 
 

Potřebujete poradit s výběrem?

Máte dotaz k nabízeným produktům?
 
Vyberte si nejbližší pobočku a kontaktujte nás.