Bramac – Plechové krytiny

Produkty střešní krytiny Decra

Plechové šablony Decra® se vyrábí v Belgii a BRAMAC je jejich oficiálním distributorem pro Českou republiku. Koncepce vysoce kvalitní plechové střešní krytiny Decra v kombinaci s technickou podporou, know-how a servisem pro zákazníky jsou zcela bezkonkurenční. Decra® představuje zavedený produkt, jehož kvalita vychází z více než 30ti leté zkušenosti s jeho výrobou. Střešní systém Decra® zahrnuje širokou nabídku plechových šablon, barev a příslušenství. Opírá se o desítky let zkušeností vycházejících z použití v různých klimatických podmínkách. Po celé Evropě je položeno přes 55 miliónů m² šablon.

Decra Classic

Decra_classic.jpg

Plechová střešní krytina Decra® Classic zahrnuje pozinkované plechové šablony s nástřikem z polyuretanu, akrylu a přírodního kamenného granulátu se vzhledem tradičních pálených nebo betonových tašek. Atraktivní povrchová úprava z kamenného granulátu je vhodná pro všechny typy střech od sklonu 12° až po svislou plochu. Šablony jsou k dispozici ve dvou barevných odstínech.

Lehký střešní systém montovaný na sucho dotváří rozsáhlý výběr střešního příslušenství. Každá šablona má zahnutý přední okraj dolů a zadní okraj nahoru. Takto řešený profil umožňuje značné přeložení jednotlivých šablon přes sebe a tím i vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Plechová střešní krytina Decra® se vyrábí ve velkém formátu, který umožňuje rychlejší montáž s menším počtem kotvicích prostředků oproti jiným skládaným plechovým krytinám.

Plechové šablony Decra® zajistí trvanlivou a nízko údržbovou střechu odolnou vůči povětrnostním vlivům, ideální pro novostavby i rekonstrukce.

Vlastnosti a výhody

 • Univerzální – lze ji používat na střechách se sklonem od 12° až po svislou plochu
 • Nízká hmotnost usnadňuje montáž i dopravu.
 • Snadná manipulace a rychlá pokládka snižuje náklady za montáž
 • Upevnění šablony je v tzv. suchém místě za pomoci systémových kotvicích prvků pro pevné spojení s nosnou konstrukcí
 • Dlouhá životnost díky kvalitní povrchové úpravě
 • Kamenný granulát s organickým povlakem je odolný vůči otěru a proti UV záření
 • Povrch z přírodního kamenného granulátu snižuje riziko sjíždění sněhu a tlumí hluk deště
 • Formát šablony umožňuje pokládku bez velkého prořezu a odpadu materiálu
 • Pevnost a odolnost šablon zajišťuje ocelové jádro 0,43 mm s zinkovo-hořčíkovým povlakem ZM 250g/m², který redukuje náchylnost ke korozi
 • Vhodné do oblastí s vysokým zatížením sněhu
 • Záruka 30 let

 

Decra Elegance

elegance _leskla.jpg

Elegance_matna.jpg

Produkty Decra® Elegance jsou vyráběny unikátním čtyřstupňovým výrobním procesem, zatímco obvykle se používají pouze dvě fáze. Každá šablona je vyčištěna, vysušena, nalakována a vytvrzena. Na horní povrch je aplikována prášková barva (powder coating).

Varianta Elegance Acoustic S je vyráběna inovativní technologií pro tlumení hluku. Vyšší úroveň zvukotěsnosti bylo dosaženo nalepením bitumenového magnetického pásu s povrchovou úpravou Antiblock ze spodní strany šablony.

Stylové šablony Elegance jsou dodávány v matné či vysoce lesklé povrchové úpravě. Plechové šablony Elegance jsou pevné, ale lehké, s mimořádnou odolností vůči povětrnostním vlivům, trvanlivostí a stálobarevností a jsou vhodné pro střechy se sklonem od 12° až po svislé plochy.

Hmotnost jedné šablony Elegance činí pouhých 4,5 kg/m². Elegance si zachovává vzhled a šarm skládané krytiny i přesto, že se jedná o plechové šablony.

Vlastnosti a výhody

 • Nízká hmotnost umožňuje rychlou montáž a snadnou dopravu
 • Unikátní čtyřstupňový systém aplikace práškové barvy zajišťuje bezkonkurenční tloušťku a krycí schopnost mezi plechovými střešními krytinami
 • Nabízí vyšší stálobarevnost a trvanlivost než tradiční povrchové nástřiky
 • Netoxický nástřik je šetrný k životnímu prostředí umožňuje sběr dešťové vody pro opětovné použití v domácnosti
 • Snadná recyklace

 

Quadro

Quadro-mat.jpg

Moderní a estetické šablony Quadro jsou dodávány v matné povrchové úpravě, včetně inovativní technologie pro tlumení hluku – s označením Acoustic S. Produkty Quadro jsou vyráběny unikátním čtyřstupňovým výrobním procesem, zatímco obvykle se používají jen dvě fáze. Každá šablona je vyčištěna, vysušena, nalakována a vypálena. Na horní povrch je aplikována prášková barva (powder coating) oproti tradičnímu kamennému granulátu pro šablonu Classic. Vyrábí se v matných barvách, které zvýrazňují dokonalý tvar šablony Quadro a podtrhují tak jejich luxusní vzhled.

A stejně jako je tomu u všech plechových šablon, které nabízíme, i šablony Quadro jsou lehké, ale extra pevné. Vyznačují se s vysokou trvanlivostí, stálobarevností a mimořádnou odolností vůči povětrnostním vlivům. Šablony jsou vhodné pro střechy se sklonem od 15° až po svislé plochy.

Hmotnost jedné šablony Quadro činí pouhých 4,5 kg/m2. Quadro si zachovává vzhled a šarm skládané krytiny i přesto, že se jedná o plechové šablony.

 

 

Máte zájem o toto zboží?

Pro tyto a další produkty výrobce vyplňte prosím nezávaznou poptávku.

Vyberte si prosím naši pobočku, na kterou bude odeslána poptávka
 
 
 
 

Potřebujete poradit s výběrem?

Máte dotaz k nabízeným produktům?
 
Vyberte si nejbližší pobočku a kontaktujte nás.