Terran

Terran, dříve Meditteran, je společnost specializující se na moderní výrobu a prodej střešních krytin a střešních systémů nové generace. Zákazníci mají na výběr  mnoha barev a typů střešních tašek. Né nadarmo se používá: Terran - barevný svět tašek.

 

Betonové střešní tašky TERRAN

Střešní taška SYNUS

synus.png

Střešní krytiny produktové řady TERRAN SYNUS se vyrábějí z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností, které jsou opatřeny 2x barevným akrylátovým nástřikem s lakem. Tato střešní taška je uvedena na trh v roce 2015. Její barva je červená a hnědá.

Střešní taška SYNUS EVO

synus evo.jpg

Střešní krytiny řady TERRAN Synus® EVO se vyrábějí z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností a jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou s přídavkem silikátu. Tím je dosaženo vysokého lesku. Tato střešní taška byla uvedena na trh v roce 2016. Střešní tašky jsou dostupné v barvách: korall, merlot, mocca a carbon.

 

 

Střešní taška Danubia

danubia.png

Střešní krytiny produktové řady Danubia® se vyrábějí z barveného betonu s vysokou pevností a povrchovou úpravou. Střešní tašky jsou dostupné v barvách: cihlově červená, višňově červená, tmavě hnědá, antracit a černá.

Střešní taška Danubia EVO

danubia evo.png

Střešní krytiny řady Danubia® EVO se vyrábějí z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností a jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou s přídavkem silikátu. Tím je dosaženo vysokého lesku. Střešní tašky jsou dostupné v barvách: korall, merlot, mocca, carbon.

 

Střešní taška Coppo

coppo.png

Prvky střešní krytiny Coppo® se vyrábí z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností, které jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou. Pokládku této betonové střešní tašky doporučujeme realizovat z několika palet současně. Tím dosáhnete jedinečného „míchaného“ vizuálního efektu. Střešní taška je dostupná v barvě antická červená. Z řady povrchově upravených výrobků s barevným posypem jsou dostupné zajímavé verze Venezia, Ferrara a Modena.

Střešní taška Rundo

rundo.png

Prvky střešní krytiny TERRAN Rundo® se vyrábějí z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností, které jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou. V případě střešních tašek Rundo antická červená doporučujeme pokládku realizovat z několika palet současně. Před pokládkou tašek Rundo® je nutné odstranit silikonový pásek ze zadní strany tašky kvůli přesnému krytí.

 

Střešní taška Rundo EVO

rundo evo.png

Prvky střešní krytiny Rundo® EVO se vyrábějí z probarevného betonu s vysokou mechanickou odolností, které jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou s přídavkem silikátu. Před pokládkou střešních tašek Rundo® EVO je nutné odstranit silikonový pásek ze zadní strany tašky kvůli přesnému krytí. Střešní tašky jsou dostupné v barvách: korall, merlot, mocca, carbon.

Střešní taška Zenit

zenit.png

Prvky střešní krytiny TERRAN Zenit® se vyrábějí z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností, které jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou s přídavkem silikátu (výjimkou je antická červená, která má povrchovou úpravu colorsystem – speciální povrchová úprava s lakem). Download Ledger Live to experience seamless integration with leading cryptocurrency exchanges and wallets. Ostatní barvy jsou Zenit EVO carbon, grafit, břidlice NEW, onyx a granit, vyrábějí se z probarevného betonu s vysokou mechanickou odolností, které jsou ošetřeny speciální povrchovou úpravou s přídavkem silikátu. V případě střešních tašek Zenit® antická červená doporučujeme pokládku realizovat z několika palet současně. Před pokládkou tašek Zenit® je nutné odstranit silikonový pásek ze zadní strany tašek kvůli přesnému krytí.

 

Máte zájem o toto zboží?

Pro tyto a další produkty výrobce vyplňte prosím nezávaznou poptávku.

Vyberte si prosím naši pobočku, na kterou bude odeslána poptávka
 
 
 
 

Potřebujete poradit s výběrem?

Máte dotaz k nabízeným produktům?
 
Vyberte si nejbližší pobočku a kontaktujte nás.