Okapový systém Stabicor

Okapový systém

Odvodnění střešního pláště zajistí okapový systém Stabicor, který představuje důmyslný spojovací systém bez nutnosti pájení a lepení. Vyznačuje se vysokou stabilitou vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Odolává velkým teplotním změnám. Není nutný žádný nátěr. Spolehlivě zajišťuje odvod dešťové vody. Montáž tohoto kompletního systému je velmi jednoduchá přímo na místě. Možnost výběru ze dvou materiálů.

OKAPOVÝ SYSTÉM STABICOR-M

vyniká vysokou stabilitou vůči povětrnostním vlivům a UV záření, a přestože nevyžaduje nátěr a jakoukoliv jinou složitější údržbu, skvěle odolává korozi.  Montáž bez potřeby lepení a pájení je díky důmyslnému spojovacímu systému maximálně jednoduchá a rychlá.

Na okapový systém StabiCor M se vztajuje 10letá záruka na funkčnost střešního systému.

 

OKAPOVÝ SYSTÉM STABICOR ALU

Okapový systém  z hliníku se vyrábí ve dvou barevných variantách: hnědá (RAL 8019) a antracitová (RAL 7016). Výhodou je douhá životnost a vysoká odolnost proti korozi. Vyznačuje se vysokou stabilitou vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Odolává velkým teplotním změnám.

Okapy StabiCor-ALU jsou vyrobeny z pevného, lehkého a tvárného materiálu, který je odolný vůči korozi a je zcela bezúdržbový. Spojování systému se provádí nýtováním. Montáž je tedy jednoduchá a rychlá.

Žlaby, svodové roury a tvarovky jsou z hliníku o tloušťce 0,7 mm a tl.povlaku je 25 µm (polyesterová vrstva oboustranně). Není nutný žádný nátěr.

Na okapový systém StabiCor ALU se vztahuje 15letá záruka na fuknost střešního systému.

 

 

Máte zájem o toto zboží?

Pro tyto a další produkty výrobce vyplňte prosím nezávaznou poptávku.

Vyberte si prosím naši pobočku, na kterou bude odeslána poptávka
 
 
 
 

Potřebujete poradit s výběrem?

Máte dotaz k nabízeným produktům?
 
Vyberte si nejbližší pobočku a kontaktujte nás.