ISOLA – Plechové krytiny Isola Powertekk

Ocelová střešní krytina Isola Powertekk

 

Plechová střeší krytina Isola Powertekk Exlusive

Powertekk exlusiv-hneda_matt-2852.jpg

je vyrobena z válcovaného plechu. Vrstva žárového pozinku silná 275 g/m2 zajišťuje dlouhodobou ochranu ocelové střešní krytiny Isola Powertekk Exclusive proti korozi. Speciální profil ocelové střešní krytiny Powertekk zaručuje vysokou pevnost a stabilitu celé střechy.

Isola Powertekk Nordic

Powertekk-Nordic-braun.jpg

Spojením vysoké pevnosti s nízkou hmotností poskytuje ocelová střešní krytina Isola Powertekk jedinečné výhody při použití na střeše. Tvar a povrch z drceného kamene dává tašce Powertekk vzhled klasické střešní tašky. Ocelová střešní krytina Powertekk je proto velice vhodný pro použití jak na novostavby, tak i na rekonstrukce starých střech.
Možnost výběru z 6 barev: rustikální červená, šedá struktura, červená, zelená, hnědá a černá. Ocelová střešní krytina Isola Powertekk se dodává s kompletním systémem doplňků se stejným povrchem jako tašky. Isola věnuje značný důraz na funkčnost, vzhled a přizpůsobení všech důležitých detailů na střeše.

Isola Powertekk Tyri

Powertekk-Tyri-schwarz_0.jpg

Stovky let dotvářejí vzhled alpské krajiny střechy z dřevěných střešních šindelů. Různá élka a šířka těchto šindelů dává každé střeše individuální a charakteristický vzhled. Isola úspěšně spojila tuto trojrozměrnou, rustikální a vzhledově zajímavou krytinu s moderní technologií. Výsledkem je taška Isola Powertekk Tyri, unikátní střešní plechová krytina.

Alpský styl tašky Isola Powertekk Tyri poskytuje spoustu možností pro nový vzhled střechy. S jejím osobitým tvarem a rustikálními barvami určuje nový trend ve vývoji střešních krytin. Taška Isola Powertekk byla vyvinuta pro tvrdé norské klima a byla testována na základě těch nejtvrdších podmínek. Proto zaručuje Isola funkčnost a odolnost proti prorezavění po dobu 30 let

 

Máte zájem o toto zboží?

Pro tyto a další produkty výrobce vyplňte prosím nezávaznou poptávku.

Vyberte si prosím naši pobočku, na kterou bude odeslána poptávka
 
 
 
 

Potřebujete poradit s výběrem?

Máte dotaz k nabízeným produktům?
 
Vyberte si nejbližší pobočku a kontaktujte nás.