Lomanco

Odvětrání střešních plášťů a ventilační turbína LOMANCO®

Každá střecha vyžaduje kvalitní vzdušný oplach. Vlhký vzduch vzniklý nepříznivými povětrnostními podmínkami se nesmí ve střešním systému usadit a zkondenzovat. Ventilační turbíny Lomanco® zajistí aktivní, průběžné a trvalé odvětrání. Ventilační turbíny Lomanco® se buď používají preventivně, nebo až v případě problémů, kdy ale už může být pozdě. Především plechové střechy trpí na kondenzaci. Explore the benefits of ledger live hardware wallet integration, enhancing security with hardware keys. A právě ventilační turbíny Lomanco® pak mohou být řešením problémů s kondenzací.

Lomanco® je společnost vyrábějící ventilační střešní turbíny. Turbíny se nejvíce hodí pro stavby s požadavkem na spolehlivou funkci. Především trvalé odvětrávání, které zajišťuje stálou výměnu vzduchu a to jak v podkrovním prostoru, tak i v interiéru. Jejich historie výroby sahá až do 50. let 20. století v Arkansasu.

 

Ventilační turbíny Lomanco® BIB 12 a BIB 14

bib12-14.JPG

je označení pro kompletní výrobek (hlavice, stavitelný krk a základna pro neprofilované krytiny). Číslo následující za "BIB" potom označuje průměr krku dané turbíny v palcích.

Počet kůsu ventilačních turbín Lomanco® pro odvětrání střešního pláště.

Větraná plocha 

BIB 12

BIB 14

0 - 90 m²

2

2

90 -140 m²

2

2

140 - 185 m²

3

2

185 - 230 m²

4

3

230 - 275 m²

4

3

Samostatné ventilační hlavice TIB

tib-12-14-mill.jpg

Ventilační hlavice Lomanco® TIB 12 a TIB 14 je označení pro samostatnou hlavici Lomanco®. Číslo následující za "TIB" potom označuje průměr krku dané turbíny v palcích.

Speciální ventilační turbíny a hlavice IB 8/VP 8

ib8.jpg

Ventilační hlavice Lomanco® IB 8 označuje samostatnou ventilační hlavici. Stavitelný krk a základna pro IB 8 má označení Lomanco® VP 8. Základna Lomanco® VP 8 je určená pro neprofilované krytiny.

Lomanco® IB 8 a VP 8 nelze dodat jako komplet, ale pouze hlavici a stavitelný krk se základnou zvlášť.

 

Speciální ventilační turbíny a GT 12

gt12.jpg

Ventilační turbína Lomanco® GT 12 označuje kompletní turbínu (hlavice, stavitelný krk, základna pro neprofilované krytiny). Ventilační turbína Lomanco® GT 12 je jako jediná turbína ze sortimentu Lomanco® dodávána v pozinkovaném provedení! U turbíny Lomanco® GT 12 nelze dodat hlavici a krk zvlášť.

Ventilační turbína Lomanco® BEB 14

beb14-lomanco.jpg

Ventilační turbína Lomanco® BEB 14 označuje kompletní turbínu (hlavice, stavitelný krk a základna pro neprofilované krytiny). Číslo následující za "BEB" potom označuje průměr krku dané turbíny v palcích.

Lomanco® BEB 14 je turbína se speciální zpevněnou konstrukcí určená do extrémních, větrem silně namáhaných podmínek.

 

Ceník produktů Lomanco®

Montážní návod:

 

Máte zájem o toto zboží?

Pro tyto a další produkty výrobce vyplňte prosím nezávaznou poptávku.

Vyberte si prosím naši pobočku, na kterou bude odeslána poptávka
 
 
 
 

Potřebujete poradit s výběrem?

Máte dotaz k nabízeným produktům?
 
Vyberte si nejbližší pobočku a kontaktujte nás.