Pájecí potřeby

Dodáváme kompletní sortiment k letování. Najdete u nás například ruční pájecí sady na výměnné plynové kartuše, plynové letovací sady s piezo zapalováním, letovací cín, letovací přípravky pro všechny druhy materiálů, hořáky a další komponenty k pájecím sadám. 

 

PERKEO pájecí souprava s kartušovou páječkou

Perkeo_souprava.jpg

Nejmenší zařízení pro pájení na měkko na světě!
Praktický malý pomocník, který se vejde do každé kapsy! pájecí hlava s kartuší se výborně hodí pro menší a středně velké opravy na stavbě.

Ve srovnání s běžným propan-butanovím zařízením pro pájení naměkko je toto zařízení mnohem menší, lehčí a přitom okamžitě použitelné. Pro svoji malou hmotnost 1,10kg dobře sedí v ruce a díky automatickému zapalování se ihned schopné provozu.

jednoduché zapalování PIEZZO

Pájecí hlava PERKEO s kartuší pracuje s vysoce efektivním kruhovým plamenem. Našroubované měděné kladívko je přitom nahříváno současně ze všech stran a díky integrovaným otvorům se plamen dostane i dovnitř měděného kladívka. Tak je dosašeno optimálního a rychlého zahřátí na provozní teplotu.

  Nejmenší zařízení pro pájení naměkko na světě pracuje s vyměnitelnými plynovými kartušemi o hmotnosti 60g, které se dodávají ve dvou různých variantách. Letní plynová kartuše se směsí propanbutanu a zimní plynová kartuše s plynovou směsí MAP pro teplotu 2015 °C. Plynová kartuše MAP se dobře hodí pro práce v nižších teplotách. Jedna plynová kartuše postačí pro 1 - 2 hodiny pájení.

  Velikost a hmotnost tohoto malého pomocníka umožňuje pohodlnou práci jednou rukou a s pomocíspeciální kartuše plněné pěnovou hmotou je kdykoliv možná i práce nad hlavou.

  Obsah balení:  plynová páječka na kartuše, náhradní plynová kartuše, pájecí gel UNIgel, salmiak, náhradní tryska, plechový kufr

  PEREKO pájecí kladívko měděné

  pájecí kladívko.jpg

  Nový design a kratší doba zahřívání!

  Stejně vysoká kvalita výrobků, nový design a rychlejší zahřátí díky zvětšení zahřívací plochy na spodní straně páječky, jsou výsledkem úzké spolupráce s klempířskými a pokrývačskými firmami, které dobře známe.

  PERKEO Pájecí kladívko do piezo páječky

  pájecí kladívko do piezo.jpg

  Pájecí kladívko z vysoce kvalitní elektrolytické mědi. Jsou k dispozici ve formě kladívka nebo špičky - verze 185g, 220g, 235g a 315g. Upevňovací šroub zabraňuje otočení kladívka. S delší životností.

  ECOCREAM - pájecí krém - obrázek

  ecocream150.jpg

  • Pájecí krém nové generace.
  • Prostředek ve formě krému pro pájení měděných,
  • titanzinkových a pozinkovaných kovů cínovými slitinami.

   

  Letovací cín 40 – 90% na měkké pájení (letování)

  letovací cín.jpg

  Letovací vody na hliník, měď, nerez, titanzinek

  pájecí vody.jpg

   

   

   

   

   

  Potřebujete poradit s výběrem?

  Máte dotaz k nabízeným produktům?
   
  Vyberte si nejbližší pobočku a kontaktujte nás.