Dörken

Dörken se specializuje na střešní doplňky a fólie pod šikmé střechy i plechové krytiny, ochranu zateplených fasád, parotěsné zábrany, izolace a hydroizolace.

 

 

Z široké škály výrobků této inovativní německé společnosti nejvíce prodáváme:

DELTA®-VENT N PLUS / DELTA®-VENT N

delta-vent-n-.jpg

Difuzně otevřená pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy bez bednění, zateplené na celou výšku krokví. S integrovanými samolepicími okraji na obou stranách pásu. Pod obchodním názvem DELTA-VENT N k dodání bez samolepicích okrajů.

Vysoká difuzní propustnost fólií DELTA-VENT N PLUS/DELTA-VENT N umožní odvést veškerou vlhkost ze střešní skladby. Z vnější strany je tepelná izolace spolehlivě chráněna proti zavátému sněhu a dešti. To zaručuje, že tepelná izolace Vaší střechy zůstane suchá a dlouhodobě funkční.

Díky materiálové kombinaci je pás lehký a snadno se s ním manipuluje. Rychlé odvíjení z role bez boulí a faldů. Vysoká odolnost při chození po latích. Všeobecně platí, že pro kvalitní lepení je podmínkou teplota. Při nízkých teplotách je zesíťování lepicí hmoty pomalejší.

DELTA®-VENT S PLUS / DELTA®-VENT S

delta-vent-s.jpg

Difuzně otevřená pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví pro střechy bedněné i bez bednění a pro fasády s obkladem s uzavřenými spárami. S integrovanými samolepicími okraji na obou stranách pásu. Pod obchodním názvem DELTA-VENT S k dodání bez samolepicích okrajů.

Vysoká difuzní schopnost (hodnota sd ca. 0,02 m) fólií DELTA-VENT S PLUS/ DELTA-VENT S umožní rychlé odvedení případné vlhkosti mimo střešní skladbu. Tepelná izolace je z vnější strany spolehlivě chráněna výrobky DELTA-VENT S PLUS/ DELTA-VENT S před zavátým sněhem a deštěm: Tím je zaručena dlouhodobě funkční a suchá tepelná izolace.pro šikmé střechy i fasády s obkladem s uzavřenými spárami.

Hmotnost pásu ca. 150 g/m2 umožňuje snadnou manipulaci a rychlou pokládku. Pás je lehký a přitom stabilní, pokládá se bez boulí a faldů. Matná temně šedá barva neoslepuje. Všeobecně platí, že pro kvalitní lepení je podmínkou teplota. Při nízkých teplotách je zesíťování lepicí hmoty pomalejší.

DELTA®-MAXX

delta-maxx.jpg

Difuzně otevřená, pevná pojistná hydroizolace pro dvouplášťové šikmé střechy zateplené na celou výšku krokví. Pro střechy bedněné i bez bednění.

Spodní speciální textilní vrstva dokáže pojmout extrémní množství vlhkosti, která je postupně odváděna směrem ven. Hodnota rd ca. 0,15 m zaručuje spolehlivé odvedení případné vlhkosti. Hlazená spodní strana fólie pro rychlejší pokládku. Rastrovaný povrch pro snazší a přesnější řezání. Těsnicí přesah bez spodní textilie po obou stranách pásu v šíři ca. 5 mm chrání před vzlínáním vlhkosti do přesahu. Fólie vychází z více než 20-ti letých praktických zkušeností s používáním na střechách v celé Evropě.

Vynikající pevnost pásu umožňuje bezpečné chození po latích. Jednoduše a rychle se odvíjí z role, bez boulí a faldů.

DELTA®-FOXX / DELTA®-FOXX PLUS

delta-foxx.jpg

Difuzně otevřený pás pro zateplené bedněné šikmé střechy. Dešti odolné podstřeší u nízkých sklonů střech se skládanou krytinou.

Ve spojení se systémovými doplňky DELTA splňuje požadavky Návodu pro navrhování a provádění šikmých střech a lze z ní vytvořit "dešti odolné podstřeší" - stupně těsnosti 2. Dá se použít i pro střechy bez bednění, nebo jako podkladní pás pod krytiny přibíjené přímo do bednění. Pod obchodním názvem DELTA-FOXX PLUS se dodává s integrovanými samolepicími okraji na obou stranách pásu pro rychlejší pokládku.

Hodnota sd ca. 0,02 m výrobků DELTA-FOXX PLUS / DELTA-FOXX umožňuje i u bedněných střech bezpečné odvedení případné vlhkosti. Tepelná izolace zůstává dlouhodobě suchá a bezvadně může plnit svoji funkci.

Pás o hmotnosti 270 g/m2 se výborně pokládá, skvěle leží, netvoří se žádné boule ani faldy. Dá se po něm bezpečně pohybovat - i na hrubém dřevěném bednění nehrozí žádné poškození. Spodní polyesterová textilie fólií DELTA-FOXX PLUS/ DELTA-FOXX se nezachytává za dřevěná vlákna, takže se dá pás snadno i směrově korigovat.

S fóliemi DELTA-FOXX PLUS / DELTA-FOXX se snadno a rychle tvoří i vodotěsné podstřeší. Rychlost pokládky tak snižuje náklady. Speciální antireflexní povrch brání oslňování i při extrémním slunečním svitu. Všeobecně platí, že pro kvalitní lepení je podmínkou teplota. Při nízkých teplotách je zesíťování lepicí hmoty pomalejší

DELTA®-TRELA PLUS / DELTA®-TRELA

delta-trela.jpg

Strukturované dělicí vrstvy pro větrané i nevětrané šikmé střechy s plechovou falcovanou krytinou.

Strukturovaná rohož   vysoká 8 mm zajišťuje neustálý pohyb vzduchu na rubové straně plechových šárů. Nopová struktura z tenkých vláken spolehlivě odvádí vlhkost a voda se nezdržuje pod plechem. Díky tvaru nopové struktury lze fólii DELTA-TRELA/DELTA- TRELA PLUS pokládat v místě detailů nezávisle na směru.

Hluk deště a krup je tlumen až o 15 dB. Difuzní vlastnosti nosného pásu s hodnotou sd 0,02m umožňují spolehlivé odvedení zbytkové vlhkosti dřeva a bednění mimo střechu.
DELTA-TRELA se pokládá rovnoběžně s okapovou hranou s nopovou strukturou vždy vzhůru. Následný pás se pokládá s přesahem tak, aby byl zajištěn odvod vody k okapové hraně. Nopová rohož je protiskluzová a položená plocha je okamžitě odolná proti dešti. Kotvení materiálu v ploše se provádí těsnicími hřebíky DELTA.

DELTA®-MULTI-BAND

delta-multi-band.jpg

Univerzální lepicí páska s extrémní lepicí silou. Vysoce odolná stárnutí. Pro interiér i exteriér.

Materiál:

Lepicí hmota z čistého akrylátu. Pružná a ohebná.

Teplota zpracování  od +5 °C
Šířka role 60 mm / 100 mm
Délka role 25 m
Teplotní odolnost  -40 °C až +80 °C

 

Máte zájem o toto zboží?

Pro tyto a další produkty výrobce vyplňte prosím nezávaznou poptávku.

Vyberte si prosím naši pobočku, na kterou bude odeslána poptávka
 
 
 
 

Potřebujete poradit s výběrem?

Máte dotaz k nabízeným produktům?
 
Vyberte si nejbližší pobočku a kontaktujte nás.