Puren

Firma Puren GmbH, přední světový výrobce tepelných izolací z tvrdých polyuretanových pěn pod označením PIR izolace, působí na českém a slovenském trhu již od roku 2007.

Nové technologie tepelně izolačních materiálů vyrobených na bázi tvrzených pěnových plastů  PIR (polyisokyanurátu, neobsahující freon)  jsou nejlepším a nejlehčím tepelným izolantem s vysokou pevností v tlaku se zachováním izolačních vlastností po celou dobu užívání stavby. Homogenní tuhé desky nepodléhají smršťování a deformacím vlivem vlhka a tepla. Stejných tepelných ztrát dosáhneme použitím izolace z tuhých desek PIR  při téměř poloviční tloušťce, než je tloušťka tradičních izolačních materiálů.

Pevnost v tlaku je téměř desetkrát větší, než u minerálních izolací. Uzavřená struktura izolačních desek zaručuje minimální nasákavost. Snadná vykládka a manipulace usnadňuje přenášení desek po střeše.  Střešní desky mají po obou stranách  vrstvu z hliníku nebo flísu. Z vnější strany jsou některé opatřeny hydroizolační vrstvou difúzně otevřenou nebo monolitickou polyuretanovou membránou.

Veškeré výrobky  vyrobené společností Puren jsou bez obsahu freonu (FCKW a HFCKW), zdravotně nezávadné, při požáru nedoutnají, netaví se, neodkapávají.

  • Maximální efekt při minimální tloušťce díky λ 0,022
  • Pokládka bez tepelných mostů
  • Minimální nasákavost zaručuje zachování izolačních vlastností
  • Teplotní použitelnost +90°C
  • Izolace při požárů nehoří, nedýmá
  • 140 mm PIR izolace nahradí 260 mm minerální izolace a splňuje požadavek na NED-nízkoenergetický dům
  • Možná kombinace izolace mezi a nad krokvemi
  • Šetrné k životnímu prostředí
  • Vhodné pro alergiky
  • Odolné vůči plísním

Produkty

Protec

protect.jpg

Deska PROTECT je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví.

PIR spodní střecha

pir_spodni_strecha.jpg

Deska PIR spodní střecha je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné s požadavkem na zvýšenou vodotěsnost podstřeší PH 3 stup. Tř.B. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví.

Plus

plus.jpg

Deska Plus je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech se zateplením nad krokvemi, pod krytiny skládané i celoplošné. Deska se kotví šrouby přes kontralať do krokví.

Puren M

puren_m.jpg

Deska je určena pro stavební tepelné izolace šikmých střech pod plechovou falcovanou krytinu. Kotví se v místě integrovaných latí do krokví šrouby. Kotvení plechové krytiny do integrovaných dřevěných latí přes strukturální rohož Bevent SK. Deska může být celoplošně i bodově mechanicky zatížena.

 

Máte zájem o toto zboží?

Pro tyto a další produkty výrobce vyplňte prosím nezávaznou poptávku.

Vyberte si prosím naši pobočku, na kterou bude odeslána poptávka
 
 
 
 

Potřebujete poradit s výběrem?

Máte dotaz k nabízeným produktům?
 
Vyberte si nejbližší pobočku a kontaktujte nás.