BRAMAC – Keramické tašky

GRANÁT 11

granat11-medena.png

Tradiční vzhled této keramické (pálené) tašky je ideální pro historické budovy, stejně dobře se však vyjímá i na novostavbách.

MODERNÍ TECHNOLOGIE PRO TRADIČNÍ STŘECHY

Jak vypadá síla harmonie, ukazuje model keramické (pálené) tašky Granát 11. Posuvnost tašek až o 42 mm usnadňuje rozvržení tašek na střeše, a proto se dobře hodí pro rekonstrukce objektů.  Granát 11 se vyrábí v provedení režná a engoba.

GRANÁT 13

granat13-rezna.png

Keramická (pálená) taška Granát 13 je vhodná pro pokrytí menších a středně velkých objektů a rovněž pro památkově chráněné stavby. Tradiční vzhled pálené tašky je zde propojen s moderní technologií.

DOKONALOST SYMETRIE

Markantní profil (dvojitá vlna) zosobňuje důvěru v tradiční hodnoty. Posuvnost tašek a jejich tvar jsou pádné argumenty pro využití při rekonstrukcích. Harmonického vzhledu je možné docílit pokládkou na vazbu, ale i na střih. Výborně se hodí i pro pokrytí menších a středně velkých objektů. Granát 13 se vyrábí v povrchové úpravě režná a engoba.

TOPAS 13

topas13-kastanove-hneda.png

Jestliže v architektuře upřednostňujete čistotu a střízlivost, pak je pro vás tou pravou taškou Topas 13.

Tato taška představuje decentní, klasický vzhled.

Čisté provedení jejích linií propůjčuje domu moderní charakter. Díky posuvné délce ji lze pokládat na různé vzdálenosti latí, proto je velmi vhodná pro rekonstrukce střech. Keramická (pálená) střešní taška Topas 13 se vyrábí v povrchové úpravě režná, engoba a glazura.
Barvy antracitová a černá jsou s manganovým střepem (hnědého probarvení je docíleno manganem).

RUBÍN 9

rubin9-kastanove-hneda.png

Rubín 9 je keramická (pálená) střešní taška s harmonickým vzhledem, tvarově velmi tradiční a krásná. Její výhoda tkví ve skloubení ochrany proti povětrnostním vlivům a nízké hmotnosti.

Rubín 9 je keramická (pálená) střešní taška, která  má všechny designové prvky Rubínu 13. Je posuvná až o 30 mm a stejně jako Rubín 13 je určena pro velké střechy, na rozdíl od něj má však větší formát. V nabídce najdete čtyři barevné odstíny v povrchové úpravě režná, engoba a glazura. I v případě Rubínu 9 platí záruka 30 let na materiál a 10 nebo 15 let na funkčnost střešního systému.

 

RUBÍN 13

rubin13-tmavohneda.png

Keramická (pálená) střešní taška Rubín 13 představuje sladění tradice a krásy ve spojení s moderní technologií. Tento mistrovský kousek je dokonalý.

Rozvržení střechy je zde zjednodušeno posuvností tašek  a výsledné krytí je optimální. Zlepšení technologie u tohoto modelu šetří čas pokládky a vede ke zvláště harmonickému vzhledu střechy. Keramická (pálená) střešní taška Rubín 13 se vyrábí v povrchové úpravě engoba a glazura.

Barvy antracitová, tmavohnědá a černá jsou s manganovým střepem (hnědého probarvení je docíleno manganem).

TURMALÍN

turmalin-medena-1.png

Turmalín je keramická (pálená) střešní taška vhodná pro moderní budovy, které vyžadují plochou střešní krytinu s prostými liniemi a bez žlábků. Dokonalá elegance a krása tkví totiž v architektonické čistotě Turmalínu.

Tak jako Tegalit u betonových střešních tašek, tak i keramická (pálená) taška Turmalín je typickým představitelem jednoduchého ale přesto elegantního stylu architektury. Turmalín se vyrábí ve čtyřech barevných odstínech, přičemž antracitová a černá barva jsou probarveny manganem pro zajištění stejného probarvení řezné hrany, jako má povrch tašky. V nabídce jsou dvě povrchové úpravy: engoba a glazura. Taška Turmalín získala na výstavě Střechy Praha 2013 hlavní ocenění za vystavovaný exponát Zlatá taška.

Barvy antracitová a černá jsou s manganovým střepem (hnědého probarvení je docíleno manganem).

SMARAGD

smaragd-kastanove-hneda.png

Pálená střešní taška Smaragd je ideální volbou pro všechny ty, kteří upřednostňují jedinečný styl. Díky výjimečnému tvaru a elegantním barvám propůjčuje domu exkluzivní vzhled.

Keramická (pálená) střešní taška Smaragd má velmi unikátní tvar, který nejlépe vyniká v ploše. Domy s touto krytinou působí zcela výjimečným dojmem. Smaragd dodává střechám punc originality a exkluzivity. Vyrábí se v povrchové úpravě engoba a glazura.

OPÁL

opal-medena.png

Střešní keramická (pálená) krytina Bramac Opál dokáže u starších budov nebo novostaveb venkovského stylu podtrhnout jejich sepětí s přírodou a českým venkovem.

TRADIČNÍ BOBROVKA

Charakteristický kulatý tvar a hladký povrch tašky keramické (pálené)  Opál propojují historii a současnost. Opál je vhodný zejména pro rekonstrukce památkově chráněných objektů, ale stejně dobře se bude vyjímat i na novostavbách.

Střešní taška Opál se vyrábí v povrchové úpravě režná, engoba a glazura.

 

Máte zájem o toto zboží?

Pro tyto a další produkty výrobce vyplňte prosím nezávaznou poptávku.

Vyberte si prosím naši pobočku, na kterou bude odeslána poptávka
 
 
 
 

Potřebujete poradit s výběrem?

Máte dotaz k nabízeným produktům?
 
Vyberte si nejbližší pobočku a kontaktujte nás.