RUUKKI - střešní krytiny

Střešní krytiny RUUKKI

ADAMANTE

Adamante.jpg

Ruukki Adamante je působivý střešní profil pro náročnější majitele domů, kteří preferují odlišný styl a výjimečný design.

Střešní krytinu Adamante můžete zakoupit v třídách kvality Ruukki 50+, Ruukki 40 a nově také v Ruukki 30 s technickou zárukou 50, 40, resp. 30 let a zárukou na estetickou životnost 20 / 15 / 10 let.

ARMORIUM

armorium.jpg

RUUKKI Armorium patří do řady krytin Ruukki, které mají klasický tvar taškové krytiny a je určena pro větší střechy rodinných sídel, hotelů, lázní, penzionů a dalších komerčních a rekreačních staveb. Krytina má vysoce elegantní design a unikátní výšku vlny(tašky) – celková výška krytiny činí 80 mm. Vašemu domu propůjčí unikátní vzhled snoubící se s výjímečnou kvalitou, zárukami a službami.

  • Vhodná je jak pro novostavby, tak i pro renovace starších objektů.
  • Krytina Armorium se vyrábí ve dvou třídách kvality Ruukki 50+ a Ruukki 40 a v deseti barevných odstínech.
  • Armorium Ruukki 50+ nabízí technickou záruku 50 let a estetickou záruku 20 let.
  • Armorium Ruukki 40 nabízí záruky 40/15 let.
  • Trvanlivost krytiny Armorium zaručuje povrchová úprava ocelového jádra, která chrání výrobek proti vlhkosti, korozi a UV záření.

Classic C

classic C.jpg

RUUKKI Classic C vytváří krásný hladký povrch s drážkami, skrytými spojovacími prvky a složeným předním okrajem, což z něj dělá elegantní volbu pro celou řadu architektonických stylů.

Classic C je k dostání ve dvou variantách (třídách kvality), které se od sebe liší záruční dobou - Classic C Ruukki 50+ s technickou zárukou 50 let a estetickou zárukou 20 let a Classic C Ruukki 40 s technickou zárukou 40 let a estetickou zárukou 15 let.

Krytinu Classic můžete mít také v povrchové úpravě Embossed a s antikondenzační vrstvou - bližší informace naleznete v aktuálním ceníku Ruukki.

Classic D

classic D.jpg

JEDINEČNÁ KVALITA V CENOVĚ DOSTUPNÉM BALENÍ

RUUKKI Classic D vytváří krásný povrch s elegantními prolisy bez viditelných spojovacích prvků. Tento model připomíná tradiční falcované krytiny, ale současně je moderní a stylový.

Classic D je dostupný v třídách kvality Ruukki 50+, Ruukki 40 a Ruukki 30, přichází tedy s 50 / 40 / 30-ti letou technickou zárukou, resp. 20 / 15 / 10-ti letou estetickou zárukou.

 

DECORREY GRAND

decorrey-grand-03.jpg

LEVNĚJŠÍ NEŽ MYSLÍTE

Vyšší profil dodává střešní krytině RUUKKI Decorrey Grand moderní a atraktivní vzhled.

Díky své cenové dostupnosti se střešní krytina Decorrey Grand perfektně hodí pro renovace a dává každému příležitost získat moderní a majestátní střechu Ruukki působící luxusním dojmem.

Na ocelovou střešní krytinu RUUKKI Decorrey Grand v třídě kvality Ruukki 40/Ruukki 30 se vztahuje záruka na technickou funkčnost 40/30 let a záruka na estetickou životnost 15/10 let.

DECORREY

armorium.jpg

NENÍ TAK DRAHÁ, JAK VYPADÁ

Nízký profil dodává střešní krytině RUUKKI Decorrey™ moderní a stylový vzhled.
Díky své cenové dostupnosti se střešní krytina Decorrey perfektně hodí pro renovace a dává každému příležitost získat moderní a majestátní střechu Ruukki působící luxusním dojmem.

Na ocelovou střešní krytinu Decorrey v třídě kvality Ruukki 30 se vztahuje záruka na technickou funkčnost 30 let a záruka na estetickou životnost 10 let.

Finnera

finnera-main-01.tmb-540x370.jpg

Díky inovativnímu provedení maloformátové střešní krytiny RUUKKI Finnera získá vaše střecha nejen imitaci taškové krytiny, ale bude také extrémně odolná a praktická. Revoluční ohnutí přední hrany této krytiny maximalizuje její odolnost proti povětrnostním podmínkám a propůjčuje střeše překrásný jednolitý vzhled.

Na ocelovou střešní krytinu Finnera v třídě kvality Ruukki 40 se vztahuje záruka na technickou funkčnost 40 let a záruka na estetickou životnost 15 let.

Monterrey FEB FORMA

monterrey_FEB.jpg

Ruukki Monterrey FEBTM je perfektní volbou pro širokou škálu typů krajiny a domů. Právě proto je nejoblíbenějším z našich modelů. Díky nižšímu profilu dodá krytina Monterrey vaší střeše uklidňující vzhled. Monterrey FEBTM je dostupná ve dvou variantách – Ruukki 40 a Ruukki 30, které se liší povrchovou úpravou a tím i délkou technické (resp. estetické) záruky – 40 (15) a 30 (10) let.

Monterrey ve variantě s FEBTM - Front Edge Bending (kód TS44-350-1100)
 Jde o variantu krytiny Monterrey s novým patentovaným způsobem ohnutí
 přední (okapové) hrany střešní krytiny.

Nejenže vizuálně zkrášluje vzhled krytiny, ale přispívá také k větší ochraně spodní části přední hrany krytiny před vlivy počasí.

 

Monterrey

monterrey.jpg

Ruukki Monterrey je perfektní volbou pro širokou škálu typů krajiny a domů. Právě proto je nejoblíbenějším z našich modelů.

Díky nižšímu profilu dodá krytina Monterrey vaší střeše uklidňující vzhled.

Monterrey je dostupná ve třech variantách – Ruukki 50 plus, Ruukki 40 a Ruukki 30, které se liší povrchovou úpravou a tím i délkou technické (resp. estetické) záruky – 50 (20), 40 (15) a 30 (10) let.

Trapézový profil T20

T20.jpg

RUUKKI Profil T20 je elegantním a efektivním řešením pro různé střechy.

Díky lineárnímu a pevnému provedení plechů je profil T20 nejen krásný, ale také se snadno instaluje.

Trapézový plech RUUKKI T20  je k dostání v třídách kvality Ruukki 50+, Ruukki 40 a Ruukki 30 (Ruukki 30 Matt) s technickou zárukou 50 / 40 /30 let a estetickou zárukou 20 / 15 / 10 let. Tento profil je v nabídce také ve stěnové variantě.

 

 

Máte zájem o toto zboží?

Pro tyto a další produkty výrobce vyplňte prosím nezávaznou poptávku.

Vyberte si prosím naši pobočku, na kterou bude odeslána poptávka
 
 
 
 

Potřebujete poradit s výběrem?

Máte dotaz k nabízeným produktům?
 
Vyberte si nejbližší pobočku a kontaktujte nás.