Školení

Vážení zákazníci,

Školení 2018 probíhají převážně v zimním období, v případě blížícího se školení Vás zde budeme s předstihem informovat.

SATJAM

Společnost Satjam si pro Vás jako každý rok připravila certifikační školení. Tato školení budou probíhat v Olomouci a v Dehtářích u Pelhřimova. Informace o jednotlivých školeních a jak se na ně přihlásit naleznete zde - školení Čechy - Dechtáře / školení Čechy - Plzeň / školení Morava.

TONDACH

Menší lokální školení zaměřené na teorii spojenou s praxí

V rámci rozšiřování a zkvalitňování nabídky svých služeb nabízí společnost Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. (dále WCP) menší odborná školení pro stavební firmy a menší  živnostníky.

Cílem těchto školení je kompletní proškolení stavebních firem na vybrané téma, předání jim know-how stavebního systému Porotherm,  využití kontaktu se zkušenými stavebními techniky společnosti WCP a dále pak přenesení do praxe jejich bohatých zkušeností. Více informací

Ruukki

Ruukki CZ s.r.o. si Vás dovoluje pozvat na bezplatné certifikační školení věnované montážím střešních krytin a okapů.

Termíny školení:

  • 6. 3. - 8. 3. 2018 Morava
  • 20. 2. - 22. 2. 2018 Čechy

Bližší informace a přihlášku naleznete na tomto odkazu.

Lindab

lindab_akademie.jpg

Lindab Akademie je dlouhodobý program průběžného vzdělávání pro technické a obchodní pracovníky. 

V přiloženém katalogu si můžete prohlédnout aktuální nabídku vypsaných školení a zvolit událost, která Vám nejlépe vyhovuje místem a termínem konání. Pokud nám odešlete elektronickou přihlášku, nezabere Vám přihlášení více než pár minut. 

Upozorňujeme zejména na únorové termíny praktických školení. Zde je počet účastníků limitovaný. Seznámíme Vás však s našimi technickými poznatky a novinkami nejen teoreticky, ale také prakticky. 

Přihláška:
Odešlete nám elektronickou přihlášku a my s Vámi budeme počítat.

Cembrit

Společnost Cembrit nabízí autorizace a školení pro pokrývače a stavební firmy.

Školení probíhají v Berouně. Termín autorizace rádi přizpůsobíme podle Vašich aktuálních potřeb a požadavků.  Více informací

VELUX

Vážení zákazníci, pro rok 2017 si opět můžete vybrat ze široké nabídky školení, které společnost Velux svým zákazníkům nabízí. Kompletní nabídku všech montážních i obchodních školení včetně přihlašovacích formulářů naleznete zde. V případě zájmu si můžete stáhnout Brožuru školení 2018.

 

KVK Parabit

Vážení zákazníci, rádi bychom vás tímto pozvali na sérií školení, které bude pořádat společnost KVK Parabit, a.s. Vyplněním tohoto formuláře je možné se přihlásit na jeden či více termínů školení, a bere se jako závazné. Bližšší informace o školení najdete na tomto odkazu.

Fakro

Vážení zákazníci, v případě zájmu o produktové nebo montážní školení produktů společnosti FAKRO, neváhejte a obraťte se na jednoho z jejich oblastních zástupců pro více informacích. Školení Fakro

Roto

Vážení zákazníci, pokud máte zájem o zdokonalení se ve znalosti sortimentu a montáži produktů společnosti ROTO, potom máte tuto možnost na některém z nabízených školení. Detailní informace o školeních včetně přihlášek naleznete zde.

Puren

Pokud máte zájem o školení a získání certifikátu kontaktujte nás na tomto odkazu

Bramac

Vážení zákazníci, v případě zájmu o některé z odborných školení pořádaných společností Bramac v jejich školícím středisku ve výrobním závodě Chrudim, neváhejte a vybírejte přímo na stránkách výrobce. Odkaz do sekce školení společnosti Bramac naleznete zde.

Rheinzink

Praktické školení pro klempíře - možnost profesního růstu

Náplní školení RHEINZINK je klempířská práce od základů techniky krytí na drážku až po speciální systémy a detaily. Využijte možnost zvýšení Vaší kvalifikace! Chladné období roku je nejlepším časem pro školení klempířů a řemeslníků. Využijte zimu efektivně a vzdělávejte se. Vyberte si oblíbené klasické semináře nebo požádejte o individuální program školení klempířů na míru Vašim potřebám, přímo ve Vaší dílně.

Seminář A: Technika krytí na drážku - základy Seminář B: Technika krytí na drážku - nástavbový seminář

URSA

Semináře a školeníURSA je pro naše partnery synonymem spolehlivého materiálu s dlouhodobě stabilní kvalitou. Neméně důležitá je i neustálá komunikace s obchodními partnery a s širokou odbornou veřejností.

Naším cílem není jen prodávat materiál, ale také přispět k tomu, aby byl materiál ve stavební konstrukci správně zabudován a plnil tak spolehlivě svou funkci.

Pro naše partnery i odbornou veřejnost pořádáme prezentace a školení, kde se snažíme předat veškeré naše zkušenosti, upozorňovat na časté chyby v zateplování, informovat o novinkách atd.

V případě, že máte zájem o individuální přednášku či školení, neváhejte nás kontaktovat na tech.poradce@ursa.com nebo na bezplatné lince 800 288 888, PO-PÁ,  v době 8:00 - 17:00.

Termíny, pokud jsou vypsané, naleznete na tomto odkazu

ICOPAL

firma ICOPAL VEDAG CZ si Vás srdečně dovoluje pozvat na 24. ročník praktických školení pokrývačů a izolatérů 2018, které se konají:

  • 14.3.2018 - Praha (PVA Letňany – hala č. 6)
  • 15.3.2018 - Olomouc (Střední škola polytechnická)

Podrobný program školení najdete zde a přihlášku na školení je možno vyplnit na tomto odkazu. Vstup na školení je zdarma.